آموزشخودمانیمطالب برتر

سایت انجام میدم تا پایان سال تعطیل می شود

با توجه به حمایت های بسیار زیادی که در این سال از کسب و کار های اینترنتی انجام شده! و اینکه اصلا فیلترینگ وجود ندارد! و با در نظر گرفتن جمله وزیر ضد ارتباطات کشورمان که گفت: ” خداروشکر که پلتفرمهای آمریکایی در ایران تعطیل شدند! ” ، کسب و کار فریلنسرها در ایران ضربه جدیدی را تجربه می کند. این بار سایت انجام میدم اعلام کرد که تا پایان سال فعالیت های خودش را متوقف می کند.

چرا؟ بدلیل اینکه همه پلتفرم هایی که فریلنسر ها و کارفرمایان روی آن فعالیت می کردند فیلتر شده اند و ادامه این مسیر برای پلتفرمها صرفه ندارد. شما نمی توانید با کارفرمای خارجی در ارتباط باشید، شما نمی توانید از اینترنت بین الملل استفاده کنید! مثلا یک سایت خوب مثل wpbegginer با اینترنت فعلی اصلا باز نمی شود چون فیلترینگ نداریم! با این اوصاف فریلنسر اصلا چرا باید وجود داشته باشد! پلتفرم های داخلی هم جز برای دریافت اطلاعات و زیر نظر گرفتن کاربران نیستند. همه دارای بد افزار هستند، همه ابزار جاسوسی دارند و … .

اصولا چرا یک کاربر مثلا وارد اینستاگرام یا یک سایت خارجی می شود؟ چون همه ما عضوی از جامعه جهانی هستیم، هر کسی به موضوعی علاقه داریم، در بستر بین الملل به دنبال علایق خود هستیم. حالا این علایق می تواند تفریحاتی باشد می تواند برای کسب وکار باشد می تواند برای موضوعی دیگر باشد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا