اخبار فناوریاخبار کریپتو

روز خوب کریپتو

بیت کوین دوباره سطح 50 هزار دلار را زد! شیبا اینو در برهه ای حدود 90 درصد رشد روزانه را تجربه کرد و همه ارزهای محبوب رشد قیمتی داشتند.

این روزها کمتر کسی را پیدا می کنید که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکرده باشد. امروز روز بسیار خوبی برای سرمایه گذاران بود . قبلا دوج کوین همه را غافل گیر کرد و حالا شیبا اینو امروز به همه حال داد، رشد 90 درصدی نسبت به روز قبل و رشدی سه برابری نسبت به دو ماه قبل واقعا سرمایه گذارانی که با ریسک در این ارز سرمایه گذاری کرده بودند را غافل گیر کرد.

سلطان ارزهای دیجیتال ، بیت کوین هم به 50 هزار دلار رسید تا دوباره به مدد اخبار خوب بازار، خرید و فروش بالای امروز، بتواند سطح خودش را تقریبا حفظ کند.

همه این اخبار خوب نوید سال 2022 طوفانی برای کریپتو را می دهد. سال قبل در چنین روزهایی خیلی نواسان نبود و شیب ثابتی رو داشتیم ، ولی امسال سطوح سال پیش کاملا جابجا شدند و هنوز سال جدید میلادی نرسیده انتظارها از رشد های بسیار بهتری در سال 2022 است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا