خودمانیمطالب برتر

روز اینترنت مبارک

دیروز 29 اکتبر روز اینترنت بود. اگر بخواهیم دقیق تر بگیم، 17 می دسترسی به اینترنت در یک سری از کشورهای در حال توسعه جشن گرفته می شود ، این جشن برای اولین بار در 29 اکتبر سال 2005 توسط انجمن کاربران اینترنت! جشن گرفته شد و از آن موقع به روز اینترنت شهرت پیدا کرد. البته هنوز هم خیلی ها همان 17 می را روز اینترنت قبول دارند!

در این روز بایستی اگر دانشی درباره دسترسی آزاد و راحت به اینترنت دارید در اختیار دیگر افراد خانواده بگذارید. سعی کنید امنیت در اینترنت را برای دوستان خود توضیح دهید. سعی کنید به طور کلی دانش آنها را برای حضور در فضای مجازی بالاتر ببرید. خصوصا افراد سالخورده که شاید ارتباط زیادی با اینترنت برقرار نکرده اند چرا که در دوران جوانی و اوج یادگیری این افراد، اینترنتی وجود نداشته و نیازی نبوده ولی با توجه به اینکه نیازهای روزمره تغییر کرده الان از نان شب واجب تر شده است.

اگر کسب و کار دارید سعی کنید یک مرحله حضور کسب وکارتان را در فضای مجازی حرفه ای تر و پر رنگ تر کنید. مثلا اگر تاحالا به داشتن یک سری حساب در شبکه های اجتماعی بسنده کرده بودید شاید وقت آن رسیده که یک وبسایت برای کسب و کار خود طراحی کنید. اگر کسب و کار شما وبسایت دارد شاید نیاز مند ایجاد یک فروشگاه اینترنتی هستید. شاید همان حضور در شبکه های اجتماعی را بایستی قدرتمند تر کنید.

روز اینترنت مبارک

موفق باشید

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا