آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتال

رمز ارزهای هفتگی – هفته نخست آبان

سلام به همه دوستان عاشق رمز ارز!

این هفته اولین پست را در زمینه معرفی پروژه هایی که ممکن است که در روزهای آینده رشد خوبی داشته باشند را منتشر می کنیم. البته قبلش بگوییم که با تحقیق و بررسی خودتون وارد این کار بشید تا دچار ضرر نشوید. این ارزهایی که در ادامه معرفی می کنیم صرفا به نظر ما پتانسیل رشد دارند.

ارزهایی که این هفته معرفی می کنیم همگی را می توانید از صرافی های داخلی تهیه کنید، صرافی خوب به نظر ما اول بیت پین و دوم اوکی اکسچنج است.

ابتدا یک سری ارز برای خرید بلند مدت به شما پیشنهاد می کنم:

بیت کوین: بیت کوین بعد از یک پول بک می تواند دوباره به رشد خود ادامه دهد و بعد از آن به قله های جدیدی برسد. خیلی ها روند ابتدای سال میلادی جاری را برای سال آینده بیت کوین در نظر گرفته اند. اگر بیت کوین می خرید سعی کنید که حداقل تا بازه 6 ماهه اصلا به آن نگاه نکنید چرا که بیت کوین همیشه در حال رشد است و می توانید به کمک خرید بیت کوین در آینده بازنشسته شوید!

اتریوم: اتریوم تازه شروع کرده، به نظر کارشناسان اتریوم می تواند رقم های بالاتری را در ابتدای سال آینده بدست آورد و اتریوم 10 هزار دلاری خیلی دور نیست ، پس تا می توانید اتریوم انباشته کنید که در آینده احتمالا شما را شگفت زده خواهد کرد.

حالا به سراغ خرید هفتگی برویم، یک سری پروژه های جذاب وجود دارند که می توانند در بازه کوتاه مدت سود رسان باشند:

ماتیک: ارز ماتیک در تایم فریم روزانه، یک سطح مقاومتی مهم پیش روی خود دارد و بعد از شکست این سطح، انتظار می‌رود تا محدوده‌های هدف اول خود یعنی ۲.۴ دلار و هدف دوم ۳.۷۵ دلار حرکت کند. ولی اگر از سطح حمایتی خود، یعنی محدوده زیر ۱.۱۴ دلار شکستی ایجاد کند، می‌توانیم پله‌های خرید خود را در محدوده های ۰.۸۸ و ۰.۴۶ دلار قرار دهیم.

بایننس: ارز بایننس کوین در تایم فریم ۱۲ ساعته، روند نزولی را شکانده و پولبک خود را تکمیل کرده است. طبق فیبو قیمتی و فیبو زمانی، ارز بایننس کوین می‌تواند روند صعودی خود را پس از شکست ترند نزولی، طی کند. تارگت‌های این ارز به ترتیب، محدوده ۵۰۰، ۵۷۰ و ۶۷۰ دلار می‌تواند باشد.

توکن فانتوم: توکن فانتوم FTM در یک روند صعودی قوی قرار دارد. گاوها با موفقیت از سطح شکست ۱.۹۴ دلار دفاع کردند که نشان می دهد احساسات بازار برای رمز ارز فانتوم همچنان مثبت است و معامله گران حتی با کاهش قیمت نیز خرید می کنند. اگر گاوها قیمت را به بالای ۲.۴۵ دلار برسانند، روند صعودی احتمالا ادامه می یابد و هدف بعدی آن ۳.۲۰ دلار خواهد بود. از سوی دیگر در صورت کاهش قیمت از ۲.۴۵ دلار، جفت ارز FTM/USDT ممکن است تا قیمت ۱.۹۴ دلار کاهش یابد و بین این دو سطح برای چند روز نوسان کند. شکستن و بسته شدن قیمت زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه یعنی سطح قیمتی ۱.۸۵ دلار ممکن است نشانه ای از شروع یک اصلاح عمیق تر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا