آموزشتولید محتوا

رفع مشکل Couldn’t Refresh Feed‍ در اینستاگرام

گاهی اوقات می شود که اینستاگرام تصمیم می گیرد که بخش مربوط به مشاهده لایک ها ، کامنت ها ، دنبال کننده و در واقع بخشی که با آیکون قلب نمایش داده می شود و همچنین بخش مربوط به مشاهده حساب کاربری را بروز نمی کند و همواره با کشیدن صفحه به پایین ارور Couldn’t Refresh Feed‍ را نمایش می دهد یا اینکه مثلا چندین ساعت قبل بروز رسانی کرده ایم و الان نمی توانیم بروز کنیم را نمایش می دهد.

این مشکل به چند دلیل پیش می آید، اول راه حل را به شما می گویم بعد از آن میرویم سراغ دلایل پدیدار شدن این مشکل در اینستاگرام.

برای رفع مشکل نمایش ارور Couldn’t Refresh Feed‍ در سال 2021 ( متد جدید ) بایستی از حساب های داخل اینستاگرام داخل گوشی خارج شوید، برنامه اینستاگرام را پاک کنید، مطمئن شوید که ساعت و تاریخی که گوشی شما نمایش می دهد صحیح باشد و سپس مجدد اینستاگرام را نصب کنید، وارد حساب های خود شوید، مشکلتان بایستی رفع شده باشد.

حالا دلایلی که این مشکل پیش می آید را بررسی می کنیم:

1- ساعت سیستم شما سینک نمی شود و ساعت اشتباه باعث می شود که اینستاگرام نتواند وقایع را برای شما چیدمان کند و ارور Couldn’t Refresh Feed‍ را نمایش می دهد.

2- شما از نسخه بتا اینستاگرام استفاده می کنید و دچار خطای روزمره اینستاگرام بتا شده اید.

3- اینترنت شما مشکل دارد، پهنای باند کمی ISP شما به اینستاگرام اختصاص می دهد.

4- مشکل اینترنت دارید و احتمالا با استفاده از VPN مشکل شما رفع می شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا