آموزشمطالب برتروردپرس

رفع مشکل تبدیل خودکار وضعیت سفارشات ووکامرس از درحال انجام به تکمیل شده

این روزها مشکلی که بسیار زیاد در بین مشتریان خود مشاهده می کنیم این است که در فروشگاه های اینترنتی به صورت خودکار وضعیت سفارشات از درحال انجام به تکمیل شده تغییر می کند. همه این اتفاقات هم دقیقا بعد از پرداخت مشتری انجام می شود.

بعد از بررسی کلی افزونه که شامل ووکامرس فارسی ، افزونه های حمل و نقل و حتی خود ووکامرس شد متوجه شدیم که مشکل از افزونه های فارسی درگاه های پرداخت است. در دو مثال ما یکی از سایت ها از درگاه پرداخت پاسارگاد استفاده می کرد و سایتی دیگر از درگاه idpay استفاده می کرد. هر دو به این مشکل برخورده بودند.

در تنظیمات افزونه منویی اضافه شده بود که با آن می توان وضعیت سفارش را بعد از ثبت سفارش مشخص کرد که معلوم نیست چه تایمی این ها اضافه شده و چرا فارسی هم نیست! در تصویر زیر می توانید مدل idpay را مشاهده کنید:

اگر روی processing باشند مشکلی پیش نمی آید. در تصویر بالا مشخص است که سورسی که از آن برای توسعه افزونه استفاده می کنند این آپشن را اضافه کرده و توسعه دهندگان پاسارگاد و idpay هنوز این گزینه را فارسی و به اطلاع مشتریان نرسانده اند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا