آموزشوردپرس

رفع ارور Post-Processing of Image Failed در وردپرس

آیا تا به حال با ارور Post-Processing of Image Failed در وردپرس مواجه شده اید؟ این ارور یکی از ارورهایی است که در وردپرس زیاد اتفاق می افتد. اگر می خواهید بدونید که چطور این ارور را رفع کنید در ادامه با من همراه باشید.

وقتی شما یک عکس داخل سایت وردپرسی خود آپلود می کنید بایستی این فایل با دسترسی کامل توسط وردپرس برروی هاست در پوشه و تاریخ مربوطه آپلود شود. همچنین بعد از آپلود یک صفحه جدید داخل دیتابیس برای مشاهده مشخصات آن ایجاد می شود. در نهایت هم یک سری تغییرات روی تصویر اعمال می شود. در مرحله آخر ماژول PHP image editing یک سری تغییرات روی عکس اعمال می کند که معمولا اینجا وردپرس دچار خطا می شود.

اروری که معمولا وردپرس نمایش می دهد به صورت کامل به شرح زیر است:

Post-processing of the image likely failed because the server is busy or does not have enough resources. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2500 pixels

برای رفع این مشکل چند قدم بایستی بردارید. اول از همه ببینید که در داخل نام فایل کاراکتر خاصی نباشد یا بی دلیل نام طولانی نداشته باشد. با تغییر نامی ساده گاهی اوقات این مشکل رفع می شود.

اگر قدم اول مشکل را رفع نکرد سراغ قدم دوم بروید. در قدم دوم ، مموری لیمیت وردپرس را افزایش دهید. وردپرس به 256 مگابابت مموری نیاز دارد. اگر کمتر از این توسط هاستینگ شما ست شده باشد دچار این خطا می شوید.

در قدم سوم، اگر موارد قبلی جواب نداد، حجم و سایز تصویر را کاهش دهید. یک نکته خیلی مهم این است که خیلی وقت ها ما تصاویر مورد نیاز خود را از اینترنت دانلود و سریعا در سایت آپلود می کنیم، بهتر است در این بین تصاویر را کوچک کنید یا به کمک ابزارهای ساده و رایگان ، کم حجم کنید.

امیدوارم به کمک این سه روش مشکل شما رفع شود. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا