اخبار کریپتو

رشد اتریوم ادامه دار خواهد بود؟

توسعه دهندگان اتریوم تاریخ 19 سپتامبر را برای Merge انتخاب کرده اند. چقدر این تاریخ درست از آب درآید و مشکلی در مسیر نباشد الان بحثی نیست ولی این موضوع باعث شده که از کف ماه قبل ، اتریوم حدود 66 درصد و در هفته گذشته حدود 48 درصد رشد قیمتی داشته باشد. اتریوم در میزان رشد از بیت کوین پیشی گرفته. سوالی که اینجا پیش می آید این است که روند کلی بازار تغییر کرده ؟

جواب سوال بالا ، خیر است. همچنان بازار خرسی است، اخبار اقتصادی که از گوشه و کنار دنیا به گوش می رسد خبر از بازار خرسی در دارایی های پر ریسک دارد. هنوز چاپ پول را آمریکا شروع نکرده و شاخص DXY با اینکه کاهش داشته ولی کاهش معنا داری نداشته است.

برخی بر این عقیده هستند که قیمت فعلی اتریوم یک تله گاوی است و ممکن است بزودی شرایط تغییر کند به همین دلیل هیچ وقت فومو از دست دادن کف قیمتی اتریوم را نداشته باشید چرا که ممکن است در ماه های آینده با کاهشی جدید روبرو شویم و دوباره به اهداف زیر هزار دلار برسیم.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا