آموزشویندوز و لینوکس

راهکار پیشنهادی امنیت روی VPS های ویندوزی

هر vps دارای یک آی پی است که در اینترنت در معرض خطرات مختلف است. هر کسی که بتواند آی پی شما را پینگ کند می تواند برای سرور مجازی شما خطر ایجاد کند. بایستی بتوانید به نحوی امنیت سرور مجازی ویندوزی خودتان را بهبود ببخشید. اگر از ویندوز 10 یا ویندوز سرورهای 2020 به بالا استفاده می کنید احتمالا روی سیستم شما آنتی ویروس خود مایکروسافت نصب است ولی اگر سرور مجازی با ویندوز 7 دارید دقت داشته باشید که ویندوز هفت ویندوزی قدیمی است، مشکلات امنیتی فراوانی دارد و بایستی حتما یک آنتی ویروس و فایر وال خوب روی آن نصب کنید.

پیشنهاد ما در سرور هایی که تحویل مشتریان می دهیم استفاده از آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر است. این آنتی ویروس هم کارایی خوبی دارد و هم سیستم را هنگ نمی کند، چرا که در سرور های مجازی اکثرا مشتریان vps با رم های حداقلی سفارش می دهند و بایستی به دقت از منابع استفاده کرد.

همیشه آخرین نسخه بیت دیفندر را می توانید بدون محدودیت از سرورهای شرکت سازنده دریافت کنید.

درباره بیت دیفندر بیشتر بدانیم:

 آنتی ویروس رایگان بیتدفندر که از لحاظ رتبه بندی اسکن سیستم امتیاز خوبی کسب کرده و ویندوز شما را اسکن میکند و در صورتی که ویروسی در ویندوز شما وجود داشته باشد شما را مطلع میکند تا برای حذف اقدام کنید . نرم افزار به صورت خودکار زمان بالا آمدن ویندوز اجرا شده و سیستم را اسکن میکند و در صورت مشکوک شدن به فعالیت فایلی شما را مطلع میکند که این عمل کمترین منابع ممکن CPU و RAM سیستم شما را مصرف میکند و از این نرم افزار میتوانید در کنار سایر آنتی ویروس ها و یا فایروال ها استفاده کنید.

دانلود بیت دفندر از سایت سافت 98:

https://soft98.ir/security/anti-virus/17191-bitdefender-60-second-virus-scanner.html

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا