آموزشکسب و کارمطالب برتر

راهنمای خرید VPS

اگر شما جزو یکی از گروه های زیر هستید حتما نیاز دارید که یک VPS خوب داشته باشید، تا به کمک آن به راه کسب درآمد خودتان دسترسی ویژه و شخصی داشته باشید.

تریدرها ، گیمرها ، فریلنسرها ، برنامه نویس ها ، فعال اجتماعی

سریع می رویم سراغ اصل مطلب، از کجا VPS خوب تهیه کنم؟ چند منبع در اینترنت به نظر من کیفیت و سرعت خوبی را ارائه می دهند. گزینه نخست من ایران سرور است که سرورهای خارج از کشورش ممکن است کمی گران باشد ولی بسیار با کیفیت است و پشتیبانی عالی آن به نظرم هزینه بالاتر را توجیه می کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ایران سرور در دو دیتا سنتر OVH و هتزنر سرور مجازی ارائه می دهد که کمترین قیمت آن از 430 هزار تومان شروع می شود.

اگر بتوانید از خود هتزنر سرور مجازی تهیه کنید گزینه های مقرون به صرفه بیشتری دارد. مثلا حداقل هزینه سرور مجازی در هتزنر شاید برای ما ایرانی ها با دلار 36 هزار تومان حدود 200 هزار تومان آب بخورد! شرکت بعدی قیمت هاش کمی به واقعیت نزدیک تر است ، سرویس آریا نت که از حدود 260 هزار تومان سرور مجازی در هتزنر به شما تحویل می دهد.

تنها مشکل آریا نت این است که اکثر اوقات موجودی سرور مجازی اش صفر است مگرنه گزینه مناسب و خوش قیمتی است. در نهایت یک سرویس دهنده خارجی معرفی می کنم که می توانید با کریپتو از آن خرید کنید. این سرویس دهنده Cloudzy می باشد. قیمت سرویس های آن همانند ایران سرور می باشد ولی می توانید برای دو روز تستی از آن vps دریافت کنید. برای دریافت vps رایگان کافیست یک سرور مجازی سفارش دهید ولی هزینه آن را پرداخت نکنید و بعد از انجام این حرکت، یک تیکت به تیم پشتیبانی بزنید و درخواست تحویل تست دو روزه آن سرور را بدهید. آدرس کلودزی به شرح زیر است:

https://cloudzy.com/buy-vps/

این سه سرویس دهنده را تست کردم و از به نظر خودم رتبه 1 ایران سرور می باشد. بعد از آن کلودزی و در آخر آریا نت دنباله رو هستند. برای منی که دنبال دسترسی به اطلاعات و کارهای برنامه نویسی هستم ایران سرور سرعت بالاتری را ارائه می دهد و سرویسش همیشه فعال بوده است.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا