آموزشوردپرس

دو ماشین حساب معروف برای وردپرس

صبح شنبه شما بخیر باشد. امروز می خوام در اولین روز هفته دو افزونه ماشین حساب به شما معرفی کنم. شاید شما بخواهید در سایت خود تخمین قیمت یا امکان محاسبه نرخ های خاصی را قرار دهید. این افزونه هایی که در ادامه معرفی می کنم بدرد شما می خورد.

مورد اول یک گزینه پولی و پریمیوم است. Formidable Forms یک فرم ساز حرفه ای است که در مارکت های فارسی می توانید نسخه فارسی آن را با پشتیبانی و دریافت بروز رسانی دریافت کنید. این فرم ساز حرفه ای که به کمک درگ اند دراپ امکان ایجاد فرم را به شما می دهد امکان را دارد که برای فیلدها مقادیر مختلف در نظر بگیرید و کاربر بر اساس انتخاب ها و نحوه پر کردن فرمش به یک عدد خاصی برسد.

اگر به دنبال یک راهکار رایگان هستید Calculated Fields Form  بهترین گزینه شماست. این افزونه یک ماشین حساب ساده است که می توانید عملیات های ساده تخمین قیمت را به کمک آن انجام دهید. یک سری امور پیش فرض طراحی شده نیز توسط این افزونه همانند نرخ سود در حین اجاره کردن یا محاسبه زمان بارداری را انجام می دهد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا