آموزشوردپرس

دسترسی به ارسال اطلاعات بدهیم یا ندهیم؟!

گاهی اوقات که یک افزونه جدید وردپرس نصب می کنید در پروسه نصب ، این افزونه از شما می پرسد که شما اجازه ارسال اطلاعات نحوه استفاده به سازنده را می دهید یا نه؟! این اطلاعات معمولا برای بروز رسانی ها استفاده می شود ، مثلا اینکه از چه نسخه php بیشتر کاربران استفاده می کنند مسیر بروز رسانی های بعدی افزونه را مشخص می کند.

حالا اگر شما افزونه نال شده استفاده کنید احتمالا به جای این گونه اطلاعات، اطلاعات حساس حساب کاربری ادمین، حساب کاربری مشتریان یا حتی درگاه پرداخت شما برای کسی که افزونه را نال کرده ارسال می شود. نکته بعدی این است که در افزونه های نال شده معمولا از شما بابت اجازه دادن یا ندادن ارسال اطلاعات ، سوالی نمی شود.

در نتیجه بهتر است اولا هیچ وقت از افزونه نال شده استفاده نکنید!

دوما بهتر است که با توجه به وضعیت هاست خود که هاست خوب یا متوسطی است دسترسی به ارسال اطلاعات را بدهید ، اگر هاست بدرد بخوری ندارید این کار را نکنید چون ممکن است این کار باعث هنگی هاست شما شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا