آموزشوردپرس

حذف مرا بخاطر بسپار از صفحه لاگین وردپرس

اگر دنبال این موضوع هستید که دکمه مرا به خاطر بسپار را در صفحه لاگین وردپرس حذف کنید حتما این پست را تا انتها مطالعه کنید.

اگر شما در وبسایتی که دارای این دکمه مرا بخاطر بسپار باشد و شما تیک آن را در هنگام لاگین زده باشید، اطلاعات شما توسط کوکی ها تا دو هفته برروی آن سیستم باقی می ماند. حالا فرض کنید که شما ادمین یک سایت وردپرسی هستید و نمی خواهید که اشتباها این تیک خورده باشد و در یک سیستم عمومی در وردپرس خود لاگین کرده باشید!

ساده ترین راه برای رسیدن به خواسته ها در وردپرس استفاده از افزونه هاست. افزونه بسیار ساده و کم حجم Remember Me Controls این امکان را به سایت شما می دهد که با یک کلیک ، تیک مرا به خاطر بسپار را از سایت خود حذف کنید.

این افزونه با وردپرس 6 کامل تست شده و بدون مشکل نصب و راه اندازی شد .

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه، داخل تنظیمات گزینه Remember ME اضافه می شود. با رفتن به داخل این بخش ، شما می توانید گزینه ای که در تصویر زیر مشخص شده است را مشاهده کنید. تیک آن را بزنید و برروی ذخیره کلیک کنید تا این تیک از لاگین وردپرس شما حذف شود.

بعد از این کار اگر از سایت خود خارج شوید و مجدد صفحه لاگین را وارد کنید همانند تصویر زیر دکمه مرا بخاطر بسپار وردپرس را مشاهده نخواهید کرد.

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا