خودمانی

حالت جدید برانکس

چند روزی است که با باز شدن وبسایت برانکس دیگر اطلاعات مربوط به گروه برانکس شامل طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را مشاهده نمی کنید، تمامی آن خدمات همچنان ارائه می شوند ولی دوست داشتیم تمرکزی هم روی تولید محتوا پیرامون فناوری، طراحی سایت، وردپرس و سایر موضوعاتی که مورد علاقه برانکسی هاست داشته باشیم. به همین دلیل از این پس وقتی برانکس را باز می کنید ابتدا مجله خبری ما را مشاهده می کنید. در صورتی که به دنبال خدمات طراحی سایت، سئو، طراحی اپلیکیشن های موبایل و تبلیغات در گوگل هستید می توانید به کمک منوی بالای سایت به صفحات مرتبط با هر کدام از خدمات دسترسی داشته باشید.

قالبی که در برانکس مشاهده می کنید جنه است که از فروشگاه خوب ژاکت خریداری شده. این قالب دارای حالت شب و روز است که می توانید از منوی دوم سایت که هم تراز با نام سایت است حالت شب یا روز را انتخاب کنید.

اینستاگرام نیز تغییر کرده و از این پس بیشتر درباره مناسبت های مختلف تولید محتوا در این بخش در خدمت شما خواهیم بود. هرروز هر مناسبت جالب و مهمی داشته باشد در اینستاگرام منتشر می شود.

همیشه با ما همراه باشید و اگر نظری درباره نحوه کارکرد برانکس دارید در کامنت یا بخش پشتیبانی مشتریان با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید