خودمانی

جو روگان و کرونا ، موضوع آخرین قسمت پادکست شماره یک اسپاتیفای

جو روگان در آخرین برنامه پادکست خود در اسپاتیفای بسیار جنجال آفریده است. مهمان این برنامه Robert F. Kennedy, Jr بوده است. در این برنامه جو روگان متهم شده است که یک سری اطلاعات غلط درباره واکسن های کرونا منتشر کرده است ، در جواب هم جو روگان گفته است که پرفسور  Peter Hotez که ادعا می کند اطلاعات این قسمت اشتباه هستند را به چالش دعوت می کند و اگر مناظره با روگان را قبول کند 100 هزار دلار به هر خیریه ای که پروفسور هوتز بخواهد تقدیم می کند.

البته موضوع معروفیت جو روگان برای این پروفسور دردسر افرین نیز شده است. یک سری هوادار روگان این پروفسور را در مسیر منتهی خانه نیز دنبال کرده اند و پلاکارد مناظره را قبول کن در دست داشتند. این پروفسور در توییتر اعلام کرده که روگان اطلاعات غلط منتشر می کند. حتی ایلان ماسک در توییتر وارد بحث شده است. ایلان گفته که هوتز از خیریه ها متنفر است مگرنه چالش جو روگان را قبول می کرد!

اسپاتیفای اعلام کرده که تا وقتی که موضوعات در حد تئوری بیان شوند و به عنوان فکت منتشر نشوند خط قرمزی توسط روگان رد نشده است. اسپاتیفای قراردادی 100 میلیون دلاری با جو روگان بسته است تا همه پادکست های وی به صورت انحصاری در این پلتفرم منتشر شود.

به نظر شخصی ام، کرونا باعث میلیاردر شدن خیلی ها شد. شاید یک عده بگویند کار چین بود یا هر چیزی دیگر، این موضوع در آمریکا و اروپا نیز خیلی ها را سرمایه دار کرد. شاید همه گیری انقدر هزینه بردار نبود و احتمالا از فرصت درماندگی و ترس مردم و دولت ها برای درآمد زایی توسط خیلی ها استفاده شد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا