آموزشتولید محتوامطالب برتر

توییت 101 – چطور در توییتر حساب کاربری درست کنیم؟

از امروز می خواهم یک سری پست های آموزشی توییتر محور منتشر کنم! هم خودم یاد بگیرم و هم به شما یاد بدهم. امروز برای اولین پست بریم ببینیم چطور در توییتر حساب کاربری درست کنیم؟

اگر با سیستم هستید بهتر است چرا که می توانید راحتتر فیلدها را پر کنید. وارد وبسایت توییتر شوید آدرس سایت به شرح زیر است ، می توانید یک راست به آدرس ثبت نام به کمک لینک زیر بروید.

 twitter.com/signup

در این صفحه همانند تصویر زیر بایستی یکی از دو گزینه ثبت نام با حساب گوگل یا ثبت نام با ایمیل / شماره همراه را انتخاب کنید. به نظرم راحتترین راه استفاده از ایمیل آدرس است پس گزینه دوم را انتخاب می کنیم.

در صفحه ای که باز می شود در قسمت شماره همراه اگر دوست داشتید شماره همراه را وارد کنید ، کد ایران هم وجود دارد، اگر هم دوست نداشتید منویی زیر آن وجود دارد که نوشته به جای شماره همراه از ایمیل استفاده کنید. در انتهای صفحه هم اطلاعات سال تولد خودتان را وارد کنید.

در صفحه بعدی توییتر از شما می خواهد به آن اجازه دهید فعالیت شما را در توییتر برای ارائه خدمات بهتر دنبال کند، تیک را بزنید و به مرحله بعدی بروید.

در صفحه بعدی اگر آدرس ایمیل و مشخصات شما صحیح است برروی sign up کلیک کنید.

سپس توییتر برای شما یک ایمیل حاوی کد تایید ارسال میکند که بایستی در کادر مربوطه کدش را وارد کنید.

در مرحله بعدی بایستی برای حساب کاربری خود یک رمز انتخاب کنید.

بعد از اتمام مراحل فوق کار شما تمام است! حساب کاربری توییتر شما ایجاد شده است. حالا بایستی برای خود یک تصویر پروفایل انتخاب کنید و کسانی که به شما پیشنهاد می شود را دنبال کنید. اگر بر اساس این آموزش وارد توییتر شدید حتما برانکس را دنبال کنید! @branex_ir

موفق و پیروز باشد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا