آموزشوردپرس

تنظیم تصویر شاخص پیش فرض برای پست های وردپرس

خیلی از قالب های وردپرس به صورت پیش فرض از تصویر شاخص ( بند انگشتی ) برای پست های وردپرس استفاده می کنند. ممکن است با تعویض قالب دچار این مشکل شوید که در پست های شما تصویر شاخص انتخاب نشده باشد و قالب شما بدون تصویر ، پست ها را نمایش دهد. برای رفع این مشکل می توانید در وردپرس تصویر پیش فرض به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنید تا پست هایی که بدون تصویر شاخص هستند با یک عکس دلخواه پیش فرض نمایش داده شوند تا ظاهر یک تیپ در سایت شما به هم نخورد.

راحتترین راه برای ایجاد تصویر شاخص در وردپرس استفاده از افزونه Default Featured Image است که می توانید از اینجا دانلود کنید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ، داخل تنظیمات بخش رسانه اگر وارد شوید همانند تصویر زیر می توانید منوهای مربوط به این افزونه را مشاهده کنید.

با آپلود کردن یک تصویر دلخواه می توانید تصویر پیش فرض برای پست هایی که بدون تصویر شاخص هستند را انتخاب کنید.

اگر خواستید که از تصویر پیش فرض استفاده نشود کافیست دکمه زیر دکمه انتخاب تصویر شاخص را بزنید که عنوانش Don’t use a default featured image است.

امیدوارم این آموزش برای شما کاربردی بوده باشد. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا