آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتالمطالب برتر

تحلیل روزانه بیت کوین – 29 فروردین 1401

بیت کوین با رسیدن به انتهای حالت پرچمی که تشکیل داده بود شروع به ریزش کرد و خوشابحال کسانی که بیت کوین را short کرده بودند. الان بیت کوین در رنج 38700 دلار در حال نوسان است و ممکن است ریزش آن تا محدود 37500 ادامه داشته باشد. اگر 37500 شکسته شود روند خطرناکی می شود.

کلوز هفتگی در منطقه ای افتاد که هنوز هم می شد به روند رو به رشد بیت کوین امیدوار بود ولی در حال حاضر روند کاملا کاهشی است و بایستی تا فردا صبر کرد که بیت کوین روی چه قیمتی روز خود را می بندد.

اتریوم هم حمایت 3000 دلاری را از دست داد و حدود 2900 دلار معامله می شود. کاردانو بازهم زیر 90 سنت آمد و الان 88 سنت معامله می شود.

در ادامه هم تحلیل MMBTtrader در تریدینگ ویو را داریم که می گوید نقظه 37500 برای ما مهم است چرا که اگر شکسته شود کاملا بازار خرسی می شود. و در صورت حمایت خوب می تونیم دوباره تا 44 هزار دلار رشد داشته باشیم و بعد از رسیدن به 44 هزار دلار مجدد همان مقاومت ها و حمایت های همیشگی جلوی ما خواهند بود.

تنها نکته خوبی که این ریزش ها دارد یکی کسانی است که به موقع short کرده اند و دیگری ماینرهای بیت کوین و اتریوم هستند که از حجم بالای sell ها کلی کارمزد به جیب میزنند.

پر سود و موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا