آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتال

تحلیل روزانه بیت کوین – 26 فروردین 1401

بیت کوین به عنوان یک دارای پر ریسک ، در حال حاضر در محدوده 40 هزار دلار در حال نوسان است. مسیر بعدی آن را با دو تحلیل از دو کاربر معروف تریدینگ ویو پیش می بریم.

ایده اول برای کاربر Yuriy_Bishko است. این کاربر معتقد است که در ادامه این روند، ما شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود. به گفته این کاربر خریداران زیاد شده اند و قیمت در محدود 41 تا 42 امکان رشد دارد و از آنجا فنر به سمت بالا در خواهد رفت. کسانی که short روی بیت کوین بسته اند هم به عنوان سوختی برای افزایش قیمت خواهند بود. تصویر زیر برای شرح ایده این کاربر است.

تحلیل بعدی برای گروه AtlasTrades است که معتقد است همچنان در روند کاهشی قیمت هستیم. و احتمالا تا محدود 37 و حتی 33 هزار دلار را شاهد خواهیم بود. اگر افزایش قیمتی بیت کوین داشته باشد مبنای کار از قیمت 37 هزار دلار خواهد بود. تصویر زیر ایده ایشان است.

به طور کلی در حال حاضر به دلیل قرار گیری بیت کوین در محدود 40 هزار دلار و نوسان آن ، سخت است که نتیجه کار را دقیق پیش بینی کرد. در این پست سعی کردم دو نگاه کاملا متفاوت را مطرح کنم. نگاه اول دیدش این بود که همچنان در تایم فریم روزانه و هفتگی در روند صعودی هستیم. دیدگاه دوم این است که این روند از بین رفته مگر اینکه از 37 هزار دلار به سمت بالا جهش داشته باشیم.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا