آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتال

تحلیل روزانه بیت کوین – 25 فروردین 1401

همانطور که در تحلیل های قبلی پیش بینی کرده بودیم که بعد از برخورد به کف 39 اگر ریزش نداشته باشیم تا حدود 44 هزار دلار پامپ خواهیم شد ، طبق همین الگو تا حدود 42 هزار دلار هم بالا آمدیم . در حال حاضر حدود 41300 قیمت بیت کوین است و 41300 به عنوان یک مقاومت پیش روی بیت کوین را کند کرده است. در تایم روزانه ما نمودار BB را کف زدیم و حالا از میانگین بالاتر اومده و بایستی منتظر زدن سقف باشیم. بر اساس MACD هم سیگنال ورود را دریافت کردیم. حالا بایستی تا شکستن یا ریزش از مقاومت 41300 صبر کنیم.

ارزهای دیگر هم پیروی از بیت کوین را ادامه می دهند. البته سولانا اخیر بعد از لیست شدن در رابین هود در ریزش های اخیر کمی مقاوم تر بود و دیگر به زیر 100 دلار نیامد. اتریوم هم که بروز رسانی اخیر ایجاد یک شبکه در سایه برای شبیه سازی سازوکار های PoS را با موفقیت راه اندازی کرده مناطق بالای 3000 دلار تا 3100 دلار را نگهداشته است.

کاردانو شاید بیشترین اذیت را می کند. این ارز بار دیگر به زیر 1 دلار آمده ، اکثر هولدرها و خریداران کاردانو در سال قبل همه در ضرر هستند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا