آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتال

تحلیل روزانه بیت کوین – 21 فروردین 1401

سلام بر همه دوستان ، از امروز تصمیم بر این شد که بروز رسانی در بخش کریپتو داخل برانکس زودتر و به روزانه تبدیل بشه. سعی می کنم هرروز درباره بیت کوین و ارزهای مهم دیگر بازار تحلیل قرار بدم. پس بریم سریع سر اصل مطلب

بیت کوین در تایم فریم روزانه دارای یک روند صعودی است که در حال موج اصلاح آن هستیم. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ممکن است تا قیمت های 39 هزار دلار را شاهد باشیم مگر اینکه یک حجم بالا بتواند قیمت را به سمت بالا بکشد. البته این را فراموش نکنیم که پول بک به رنج های 44 هزار دلار ممکن است.

اگر شما ترید روزانه انجام می دهید شاخص MACD برایتان احتمالا مهم است . در این شاخص هم در تایم روزانه هنوز کراس اتفاق نیافتاده و احتمالا با ریزش بیشتر بایستی چند روز دیگر برای ایجاد کراس صبر کنیم.

وضعیت بازار هم در ترس به سر می برد! که به معنای فروش های بیشتر و خرید های بیشتر توسط افراد است. عرضه زیاد و تقاضای کم که در نهایت منجر به کاهش قیمت می شود تا دوباره این حالت بالانس شود.

سایر ارزها هم منتظر تثبیت دادن بیت کوین در یک بازه قیمتی است ، آلت کوین ها مجدد دچار کاهش شدند و احتمالا با تثبیت بیتکوین مجدد کمی از ضررهای خودشان را جبران کنند. به هر حال شاید شاهد یک چرخه 10 الی 20 روزه تا بازگشت بازار به روند صعودی فاصله داشته باشیم.

کنفرانس بیت کوین هم در حال برگزاری است ، احتمالا بعد از اتمام این کنفرانس شاهد استارت روند افزایش قیمت باشیم ولی تا آن زمان بهتر است که دست از ترید بردارید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا