آموزشوردپرس

تبدیل نرخ ارز در وردپرس

اگر یکی از انواع وبسایت های زیر را دارید احتمالا به ابزار تبدیل نرخ ارز نیازمند هستید.

سایت فروشگاهی | سایت مسافرتی | رزرو هتل بین المللی | رزرو تفریحات در شهرهای توریستی | سایت های مالی

برای اینکه در سایت وردپرسی خود امکان تبدیل نرخ ارز را ایجاد کنید لازم است که افزونه  CBX Currency Converter را نصب و فعال کنید. این افزونه کاملا رایگان است.

بعد از نصب افزونه  CBX Currency Converter منویی به تنظیمات وردپرس شما اضافه می شود که در آن می توانید تنظیمات ارزهای مختلف را انجام دهید.

این افزونه به صورت پیش فرض از سایت  Exchangerate.host استفاده می کند، این سایت نیازی به api ندارد ولی می توانید سورس دیگری برای مبنای قیمت انتخاب کنید.

در تنظیمات و تب مربوط به موارد پیش فرض ماشین حساب، می توانید انتخاب کنید که به صورت پیش فرض چه ارزی به چه ارزهایی تبدیل شود.

برای استفاده از این افزونه درون سایت خود بایستی ابزارک آن را به سایت خود اضافه کنید. اگر از بلوک استفاده می کنید کافیست نام افزونه را جستجو کنید، اگر هم به صورت ابزارک کلاسیک استفاده می کنید می توانید از ابزارک این افزونه برای نمایش در نوار سایدبار سایت استفاده کنید.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا