خودمانی

بیشترین میزان استریم در اسپاتیفای برای چه هنرمندی است؟

دوستان من ، عجله نکنید، می خواهم درباره تعداد استریم ها صحبت کنم نه اینکه چند نفر در ماه فلان هنرمند را گوش می دهند. این دو موضوع فرق دارد. مثلا weeknd حدود 100 میلیون نفر گوش دهنده فعال ماهانه دارد ولی شاید میزان استریم های کلی انجام شده روی اکانت weeknd رتبه اول نباشد!

میزان استریم ، به صورت کلی از روز اولی که هنرمند وارد پلتفرم اسپاتیفای شده جمع زده می شود. مثلا یک هنرمند که 10 آهنگ منتشر کرده شاید این روزها هواداری نداشته باشد ولی مجموعا میلیون ها بار شنیده شده باشد.

هنرمند شماره 1 ما در این حالت Drake رپر کانادایی است که 58,965,341,533 بار ترانه هایش استریم شده است. 58 میلیارد بار!!!! رتبه دوم Bad Bunny است که دوران کمتری در اسپاتیفای داشته ولی به رده دوم رسیده ، مجموعا 54,847,824,719 بار استریم داشته است. رتبه سوم تیلور سویفت است که به مدد آلبوم جدید و تور کنسرت های Era ، به رتبه سوم اخیرا صعود کرده و 46,651,815,991 بار ترانه هایش استریم شده است. رتبه چهارم مربوط است به ویکند weeknd که 43,576,526,234 بار ترانه هایش استریم شده است. در تصویر زیر 10 آرتیست برتر اسپاتیفای از نظر مجموع میزان استریم را مشاهده می کنید.

اگر دوست دار موسیقی راک هستید باید بدانید که اوضاع رفقای راک اند رول خیلی بد نیست. کولد پلی Cold Play در رتبه 14 ام است و متالیکا در رتبه 77 ام قرار دارد.

اگر می خواهید این لیست را بررسی کنید می توانید به سایت چارت مستر سر بزنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا