اخبار کریپتو

بیت کوین و اتریوم و سایر آلت کوین ها دومین هفته سبز را تجربه کردند

بیت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها دومین هفته سبز خود را تجربه کردند. بیت کوین در هفت روز گذشته حدود 6 درصد رشد داشته است. اتریوم حدود 10 درصد رشد را تجربه کرده است. بایننس کوین هم حدود 9 درصد رشد را تجربه کرده است.

ریپل، سولانا و کاردانو که جزو ده کوین برتر هستند نیز هر کدام بین 8 تا 10 درصد رشد هفتگی را تجربه کردند. ارزش کلی بازار از 1.1 تریلیون دلار رد شده است و ولیوم روزانه نیز حدود 100 بیلیون دلار شده است.

اینکه بازار تا کجا می تواند رشد کند مشخص نیست، نکته ای که وجود دارد این است که در تایم های بلند مدت مثل هفتگی ، شش روزه و دو هفته شاخص ها گاوی هستند و نشان از رشد در روزهای آتی را می دهند ولی در تایم های کوتاه مدت همچنان اصلاح و ریزش را شاهد هستیم.

بیت کوین در تایم روزانه یک دات سبز در مارکت سایفر A ایجاد کرده که نشان از رشد در روزهای آتی را دارد حتی اگر در تایم های کوتاه ما اصلاح داشته باشیم . در کنار این موضوع در مارکت سایفر B هم مانی فلو را شاهد هستیم که به سمت بالا در حال حرکت است و می تواند بزودی ما را از این حالت پرچم خرسی به سمت بالا بفرستد .

شاخص GDP آمریکا حاکی از کم تر شدن اندازه اقتصاد بزرگترین اقتصاد دنیا را داد، در کنار تورم و شاخص های بیکاری ، همه توقع داشتند که شاخص های پرریسک ریزش های شدیدی را تجربه کنند ولی اینطور نشده است. همه شاخص های پر ریسک رشد های خوبی را دیده اند.

در بین آلت کوین ها ، یک سری کوین ها که رشد نکرده بودند را زیر نظر داشته باشید، مثل پولکادات و کاردانو که مثل اتریوم کلاسیک یا بیت کوین به مناطق بالاتر هنوز نرسیده اند می توانند سودهای خوبی نصیب شما بکنند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا