اخبار کریپتو

بیت کوین همچنان در محدود ترس شدید

اگر بخواهیم قیمت بیت کوین را از ابعاد مختلف تحلیل کنیم، ابتدا بایستی یادآوری کنم که در مارکت سایفر B ما دات سبز رنگ را دریافت کردیم که یک نشانه گاوی بسیار قوی است، همچنین در تایم 6 روزه نشانه ای دریافت می شودکه به نشان چشم مار معروف است و هر بار که این دو مورد برروی چارت بیت کوین اتفاق افتاده ما رشدی 14 درصدی را در روزهای آینده آن تجربه کردیم، به همین دلیل می توان گفت که در تایم بلند مدت ما یک رالی قیمتی به سمت بالا هر چند کوتاه خواهیم داشت ولی به هر حال نمی توان از این نشانه ها چشم پوشی کرد.

در تصویر بالا، ما در تایم روزانه بیت کوین دو پرچم خرسی را شاهد هستیم، اولی ، برای وقتی بود که بیت کوین در محدوده 30 هزار دلار بود و بعد از تلاشی کوتاه سقوط به محدود 20 هزار دلاری فعلی را تجربه کرد. در آن دوره ما دات سبز در محدوده هفتگی را شاهد نبودیم. اگر مارکت سایفر B بخواهد اشتباه پیش بینی کند احتمالا همانند دوره قبلی بعد از اتمام روند در پرچم خرسی فعلی مجدد سقوط به محدوده های قیمتی پایین تر خصوصا رنج 17 هزار دلار و بعد از آن محدود 13 هزار دلار را شاهد خواهیم بود. این اعداد می توانند کف واقعی بیت کوین باشند.

احتمال دیگری که به دلیل اطلاعات مارکت سایفر B و شاخص dbsi ممکن است اتفاق بیفتد ( تصویر زیر ) این است که نوع پرچم ، پرچم افزایشی گاوی است که به سمت بالا شکسته می شود ، این حالت در زمان های بیت کوین در کف های قیمتی خود به سر می برد معمولا اتفاق می افتد.

البته اگر رشدی هم باشد موقت خواهد بود. چرا که هنوز روند قیمتی اقلام اصلی که برروی قیمت بیت کوین تاثیر می گذارند وارد روند معنا دار کاهشی نشده است. مثل قیمت نفت که با کاهشی اندک مواجه شده ولی همچنان قیمت بالایی دارد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا