اخبار کریپتو

بیت کوین همچنان حمایت اصلی خودش را حفظ کرده است

بیت کوین همچنان حمایت اصلی خودش را حفظ کرده است این حمایت ، میانگین قیمت 200 روزه بیت کوین در 22800 دلار است. هم اکنون بیت کوین در محدوده 22900 تا 23000 دلار در حال نوسان است و همچنان توانسته که حمایت مهم خود را که در ماه June از دست داده بود را مجدد بدست آورد.

البته همه چیز در چارت بیت کوین خوب به نظر نمی رسد. در تایم روزانه RSI در محدوده Overbought قرار دارد و به سمت پایین کراس انجام شده است. ولی مارکت سایفر مانی فلو به سمت سبز در حال حرکت است.

اینکه تسلا بیت کوین های خودش را فروخته است ( 75 درصد ) روی بیت کوین و روند افزایشی این چند روز تاثیر منفی گذاشت ولی صحبت های ایلان ماسک که در حمایت از بیت کوین و چشم انداز کلی تسلا برای خرید مجدد بیت کوین بود باعث شد که ریزش آنچنانی نداشته باشیم و بازار راحت این خبر را رد کند.

همچنین نمودار S&P 500 با توجه به اینکه تسلا توانسته اهداف مالی خودش را بدست آورد با اینکه مشکلات تولید همچنان وجود دارد رشد کرده است. بازار فیوچرز Nasdaq نیز رشد داشته است. شاخص DXY کمی رشد داشته است ولی در کانالی نزولی قرار گرفته به همین دلیل همچنان رمز ارزها می توانند رشد کنند.

نفت هم همچنان در حال طی کردن روند نزولی قیمت خود است . تا محدود 90 دلار و دیروز تا محدوده 94 دلار کمترین قیمت های نفت بود که ثبت شد. روند نزولی همچنان ادامه دارد.

بیت کوین در تایم هفتگی ولی دید بلند خوبی را نمایش می دهد. هم RSI از منطقه OverSold به سمت بالا کراس کرده و هم مارکت سایفر بعد از چاپ دات سبز رنگ خود به سمت بالا حرکت را نشان می دهد. بازار در مرحله مهمی قرار دارد می توانیم از همین جا به سمت آخرین کاهش قیمت قبل از انتخابات میان دوره آمریکا پرت شویم یا اینکه قبل از این تایم یک رالی به سمت محدوده 30 هزار دلار داشته باشیم.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا