اخبار کریپتو

بیت کوین در محدود 20 هزار دلاری است

دیروز که شاخص CPI منتشر شده بیت کوین بعد از ریزش 800 دلار در دقیقه نخست ، هم اکنون محدوده 20 هزار دلار را حفظ کرده است. مارکت سایفرB در محدوده overbought است ولی خط آبی و نارنجی در تایم فریم 4 ساعته از هم دور شده اند. شاخص DXY روی 108 واحد جا خوش کرده و قیمت جهانی نفت و طلا کمی کاسته شدند.

در کنار این اخبار سلسیوس اعلام کرده که احتمالا از حالت ورشکستگی خارج شود و مجدد بدهی های خود به مالباختگانش را پرداخت می کند، این خبر مثل خبر بازپرداخت صرافی mt gox نخواهد بود. چرا که دارایی های داخل سلسیوس در سال های اخیر خریده شده اند و همانند صرافی mt gox در سودهای آنچنانی نیستند.

قیمت بیت کوین می تواند تا مناطق کف سابق ریزش داشته باشد، اگر نه می تواند در کوتاه مدت تا سقف کانال فعلی که محدوده 22000 دلار است پامپ شود.

بازار حالتی غیر قابل پیش بینی است. با ریسک بالا وارد ترید می شوید ، بهترین کار این است که ببینید که در چند روز آینده سمت بازار به کدام طرف است. در نهایت تصمیم بگیرید که در چه کف یا سقفی وارد ترید شوید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا