اخبار کریپتو

بیت کوین در حال ایجاد بهترین کندل هفتگی است

بیت کوین در روز 8 جولای توانست تا محدود 22400 دلار بالا بیاید. این مسئله باعث شد که کندل هفتگی بیت کوین در حالتی قرار بگیرد که از ماه مارس 2022 دیده نشده بود.

همچنین حجم ولیوم در روز 9 جولای به حدی زیاد بود که اگر به چارت بیت کوین نگاه کنیم متوجه می شویم که از لحاظ میزان ولیوم از خیلی از زمان هایی که قیمت روندی رو به افزایش داشته بیشتر بوده.

در تایم 4 ساعته این تفاوت ولیوم کاملا مشخص است ( تصویر زیر ) ولی هنوز در تایم هفتگی ما در مارکت سایفر دات سبز رنگ را مشاهده نمی کنیم ( تصویر بالا ) همچنان منتظر چاپ شدن این دات سبز هستیم.

این در حالی اتفاق افتاده است که شاخص DXY در حال رسیدن به رکوردهای جدیدی در سال جدید است. قدرت دلار نسبت به سایر ارزهای برتر دنیا رو به رشد است و این شاخص در محدوده ای به سر می برد که می تواند حتی تا 107 یا حتی 110 نیز در روزهای آینده رشد داشته باشد.

دیروز چند شاخص در کشورهای قاره آمریکای شمالی خوب منتشر شد. مثلا نرخ بیکاری در کانادا رو به کاهش گذاشته و همچنین میزان درآمد ساعتی آمریکایی ها رشد داشته است. این دو مسئله تسهیل کننده رشد های دیروز بوده است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا