اخبار کریپتو

بیت کوین به 25 هزار دلار نزدیک می شود

بیت کوین و بازارهای مالی کریپتو روز سبزی را سپری می کنند. قیمت بیت کوین در محدوده بسیار مهم 24700 دلار در زمان نوشتن این پست در حال نوسان است که محدوده اول مقاومتی مهمی است که در صورت شکسته شدن می تواند راه را تا محدوده 25 هزار دلار باز کند و بعد از آن امکان پرواز قیمت بیت کوین وجود دارد.

بیت کوین کندل هفتگی سبز و خوبی را احتمالا در طی 1 روز و 20 ساعت آینده ثبت خواهد کرد. در تایم هفتگی RSI به سمت منطقه اشباع خرید در حرکت است و هنوز امکان رشد قیمتی را می توانیم داشته باشیم. همچنین مارکت سایفر B نشان از بالا آمدن مانی فلو ( گردش پول ) از منطقه قرمز به سمت سبز را می دهد. حجم معاملات هم مناسب است.

در تایم روزانه دو سیگنال مختلف را شاهد هستیم. RSI در منطقه اشباع خرید است ولی مارکت سایفر به نظر می رسد که در حال حرکت به سمت بالا باشد. گردش پول در حال سبز شدن است ولی احتمالا یک دات قرمز چاپ خواهد شد.

در تایم دو ساعته احتمالا کمی افزایش قیمت کند می شود ولی ادامه دار می شود. چرا که RSI در حال کراس کردن است و در کنار آن مارکت سایفر A ، حرکت بازار به سمت بالا را چاپ کرده است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا