اخبار کریپتو

بیت کوین آماده حمله به میانگین 200 روز خودش می شود

در حالیکه وال استریت تعطیل است، بیت کوین و سایر آلت کوین ها روز سبزی را پشت سر گذاشتند. اینکه روند نزولی تمام شده یا نه ، مشخص نیست، ولی عقیده بر کاهش قیمت شدیدتر وجود دارد با این حال ممکن است این ریلیف رالی که از آن صحبت می شود در روزهای آینده انجام شود و سپس سقوط بعدی را شاهد باشیم.

در چند روز گذشته بیت کوین روندی رو به رشد را در کانالی که ایجاد کرده شروع کرده و هنوز به سقف آن نرسیده است. سقف کانال بیت کوین حدود 22 هزار دلار است. اگر بیت کوین بتواند این سقف را بشکند می تواند تا محدود 22600 نیز افزایش یابد، جایی که یک ماه پیش به سمت پایین شکسته شد!

مشکل اصلی در رشد این چند روز بیت کوین این است که ولیوم بالایی در چارت دیده نمیشود ، ولی مارکت سایفر b نشان از روند افزایشی می دهد. مانی فلو در مارکت سایفر به مرز رسیده و امکان دارد بزودی سبز شود. اگر مارکت سایفر و گردش پول آن سبز شود ، روند صعودی خوبی را شاهد خواهیم بود و احتمالا گرین دات هفتگی وارد میدان می شود و از کف 20 هزار دلاری حدود 10 تا 14 درصد افزایش قیمت را خواهیم داشت.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا