اخبار فناوریاخبار کریپتو

بیت کوین ، خوب و بد

همانطور که امروز پیش بینی می شد قیمت بیت کوین مجددا به سمت پایین ترین قیمت در چند روز اخیر آمد. ما در وضعیتی هستیم اگر ادامه پیدا کند شاهد کاهش قیمت بیشتر تا حتی 22 هزار دلار خواهیم بود. اما اگر شما قصد نگهداری دارایی خود را دارید نگران نباشید چرا که همیشه این قیمت های پایین پتانسیلی برای افزایش و گرفتن اوج در ماه های آینده است.

البته یک خبر خوب برای بیت کوین امروز اتفاق افتاد ، اکثر ماینرهای بزرگ بیت کوین که از چین در حال انتقال هستند در حال راه اندازی و اتصال شبکه هستند وماینرهای چینی در حال نقل‌ مکان به قزاقستان هستند. اعمال محدودیت‌ها برای استخراج بیت کوین در چین سبب شده قزاقستان به مقصدی مناسب برای ماینرهای چینی بیت کوین تبدیل شود. گزارش‌ها حاکی از آن است که توجه بسیاری از ماینرهای چینی به قزاقستان جلب شده و برخی از شرکت‌های نگران این حوزه «شبانه» به این کشور آسیای میانه نقل‌مکان کرده‌اند. در همین حال، شرکت کانان، تولیدکننده دستگاه‌های ماینر، اعلام کرد شعبه خدمات پس از فروش خود را در قزاقستان افتتاح کرده است. گفتنی است قزاقستان رویکرد مثبتی در قبال ارزهای دیجیتال دارد و بانک مرکزی آن می‌خواهد پروژه آزمایشی ارز دیجیتال ملی را شروع کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا