آموزشوردپرس

به کمک Brizy Pro صفحه بزودی درست کنید

برای مواقعی که تعمیرات گسترده یا تغییرات ظاهری زیادی می خواهید در سایت خود اعمال کنید بهتر است که سایت خودتان را در حالت تعمیر یا بزودی قرار دهید تا تجربه کاربری ، کسانی که در سایت شما حضور دارند خراب نشود و با کندی یا ارور مواجه نشوند.

افزونه های صفحه ساز می توانند این ویژگی را برای شما کاور کنند و در این حالت نیازی به نصب افزونه های خاص برای این موضوع نیست.

در این پست با هم یک صفحه بزودی به کمک Brizy Pro درست می کنیم.

ابتدا بایستی یک برگه با عنوان بزودی بر میگردیم یا هر عبارتی که دوست دارید ایجاد کنید.

بعد از اینکه صفحه را منتشر کردید همانند تصویر بالا روی دکمه ویرایش با Brizy کلیک کنید تا ویرایشگر Brizy استارت شود. در صفحه ای که باز می شود ، طرح دلخواه خود را طراحی کنید و برروی ذخیره کلیک کنید تا طرح تان ذخیره شود.

بعد از این کار کافیست وارد تنظیمات Brizy شویم. در بخش Maintenance، حالت تعمیر یا بزودی را فعال کنیم و سپس صفحه ای که طراحی کردیم را به عنوان صفحه لندینگ فعال کنیم. با این کار کسانی که به عنوان ویزیتور سایت را مشاهده می کنند با صفحه بزودی مواجه می شوند، کسانی هم ادمین هستند نسخه معمولی و اصلی سایت را مشاهده می کنند.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا