خودمانیمطالب برتر

به مناسبت 20 سالگی آلبوم Meteora لینکین پارک

بعد از موفقیت آلبوم Hybrid Theory لینکین پارک در اواخر تور بین المللی خودش شروع به ضبط البوم بعدی گرفت ، در آن زمان شایعه های زیادی حول این بند ایجاد شده بود مبنی بر اینکه این بند کلا ساخته یک لیبل خاص موسیقی است و هیچ کدام از اعضای این بند همدیگر را نمی شناختند!

کل پروسه ضبط آلبوم Meteora توسط یکی از رفقای بند که تجهیزات فیلم برداری خوبی داشت ضبط شده است که نشان دهنده این موضوع است که بند ساختگی نیست و به مرور شناخت افراد بند از یک دیگر نیز افزایش پیدا کرده است.

در آلبوم Meteora همان المان های معروف Nu metal قرار دارد. رپ، موسیقی الکترونیک ، ریتم ها و سمپل های الکترونیکی، گیتار برقی و بیس سنگین، ولی چند ترک خاص هم دارد که در آنها خبری از گیتار نیست از جمله Breaking the habit که کلا به صورت سمپل و الکترونیک ساخته شده است.

بعد از 20 سال همچنان این آلبوم بسیار خوش ساخت و عالی است و اگر دسترسی دارید می توانید در اسپاتیفای و سرویس های مشابه ، به ترک های دمو و سایر ملحقات این آلبوم ، امروز در سالگرد 20 سالگی گوش دهید.

صدای چستر ، همیشه قدرتمند و خاص در ذهن ما باقی خواهد ماند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا