اخبار فناوری

بهترین هدفون ANC را بوز بهبود بخشید

هدفون های بوز Bose همیشه جزو بهترین ها بوده و هستند ، حالا فکر بکنید که یک کالا و محصول بسیار خوب بخواهد از اینی که می تواند بهتر شود، نتیجه اش می شود BOSE QUIETCOMFORT 45 که چند روزی است معرفی شده.

با قیمت 329 دلار ، با اینکه شاید قیمت بالایی داشته باشد ولی احتمالا از خیلی از هدفون های گرونتر و ایربادزهای هم قیمت بهتر است. بدون شک بهترین فوم را داراست و در استفاده دراز مدت کمترین میزان درد را در اطراف گوش خود حس خواهید کرد.

از لحاظ امکان بلاک کردن صداهای اطراف یا ANC ، یک رده بالاتر رفته و برخی صداهای در حال حرکت که رنج مدت زمان شنیداری آنها کمی طولانی است را هم براحتی بلاک می کند.

عمر باتری در این مدل نیز بهبود چشمگیری پیدا کرده.

علاوه بر موارد بالا حالت transparency که در آن صدای اطراف را می شنوید نیز بهبود پیدا کرده و کلی میکروفون صدایی که باید در گوش شما شنیده شود را از محیط دریافت و صداهای نویز را از آن کم می کنند تا تجربه ای خوب در این زمینه داشته باشید.

مشکل اصلی این هدفون ، عدم امکان تنظیم اکولایزر در اپ اختصاصی آن است ، ولی گوشی اندرویدی اگر داشته باشید می توانید به کمک اپ های متفرقه پروفایل های مختلفی برای سبک های مختلف موسیقی در این هدفون ایجاد کنید.

همچنین به کمک کابل type c نمی توانید صدا منتقل کنید و فقط فقط با بلوتوث این مدل کار می کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا