آموزشارز دیجیتال

بهترین زمان برای ترید اسپات چه ساعتی است؟

آیا زمانی وجود دارد که در آن بهترین زمان برای ثبت سفارشات اسپات باشد؟ در این پست می خواهیم به این سوال جواب دهیم. اگر دو پست قبلی آموزشی را مطالعه نکردید پیشنهاد می کنم اول پست “ آموزش جامع ترید (خرید و فروش ) کریپتو در حالت اسپات ” را مطالعه و سپس پست ” بهترین جفت ارزها برای سرمایه اولیه کم در اسپات تریدینگ ” را مطالعه کنید.

داده های زیادی درباره وضعیت بازارهای کریپتو وجود دارد که زمان را بررسی کرده اند. ابتدا باید زمان را مشخص کنیم که چه بازه ای منظور است. زمان انجام معاملات اسپات هفتگی است. برای شما رنج هفتگی یک ارز باید در درجه اول اهمیت باشد. با توجه به این موضوع حالا باید برویم سراغ این موضوع که در چه روزی بهترین زمان برای ثبت سفارشات اسپات است.

از داده های بازار مشخص است که در زمانی که بازارهای مالی آمریکا فعال هستند بیشترین سفارشات اسپات در صرافی های بزرگ ثبت می شوند. شاید به دلیل نوسانات زیاد این صرافی ها بهتر است در صرافی های محلی خودمان کار کنید که از برخی نوسان های لحظه ای دور هستند.

برای اینکه ساعت بازار مالی آمریکا را داشته باشید کافیست در اپ ساعت گوشی خود ساعت مربوط به منطقه زمانی نیویورک را اضافه کنید. ساعت کار وال استریت بین 10 تا 15 ظهر به وقت نیویورک است.

نکته بعدی که باید در بازارهای مالی در نظر بگیرید این است که آخر هفته های آمریکا ، روزهای شنبه و یکشنبه حجم معاملات بسیار کاسته می شود، این روزها در دست بات های معامله گری است که 24 ساعت و 7 روز هفته مشغول انجام ترید هستند. در این روزها بهتر است که حواستان به نوسان ها باشد و در صورت مشاهده یک قیمت خوب برای ورود، ثبت سفارش کنید.

پس روزهای شنبه و یکشنبه روز ثبت سفارش روی فرصت های ورود خوب است. سایر روزها هم در ساعات کاری وال استریت ، زمان کسب سود و اصلاح سفارشات خرید است. حدود ساعت 6 تا 6.30 بازارهای مالی آمریکا شروع می شود ، در ابتدای امر ممکن یک سری نوسان های مثبت داشته باشیم، بعد از آن امکان ثبت سفارشات خرید جدید فراهم میشود و معمولا در تایم استراحت و خواب ما در ایران یک سری از فروش های شما زده می شود. ساعات صبح را هم می توانید به مطالعه بازار و ثبت سفارشات خرید بر اساس رنج ارزی که معامله می کنید بپردازید.

موفق و پر سود باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا