آموزشتولید محتوامطالب برتر

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام را بشناسیم؟

قبلا درباره بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام پست منتشر کرده بودیم ولی این دیتا بروز شده ، اگر به دنبال بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام هستید ( بروز رسانی تابستان 2022 ) این پست برای شماست.

وقتی که اکثر کاربران در اینستاگرام آنلاین هستند بهترین زمان ارسال پست است. خصوصا زمانی که فعالیت کاربران در اکسپلور بیشتر می شود. اینکه بتوانید در بهترین زمان ممکن که کاربران اینستاگرام آنلاین هستند پست های خودتان را ارسال کنید به رفتن شما داخل اکسپلور بسیار کمک می کند و کسانی که شما را فالو نمی کنند احتمالا بیشتر پست های شما را مشاهده خواهند کرد.

جدول زیر بهترین ساعات انتشار پست در تایم های مختلف هفته و روزهای مختلف را نمایش می دهد. این جدول توسط تیم Later تهیه شده که یک گروه آنالیز کننده اینستاگرام و ارائه خدمات بروز رسانی و برنامه ریزی برای شبکه های اجتماعی هستند.

برای شروع بایستی یک سری محتوا آماده کنید و هر کدام را در بازه هایی که در بالا نمایش دادیم منتشر کنید، هر کدام که بیشتر جواب داد همان را ادامه دهید. استراتژی دیگر هم این است که کلا در همه بازه های بالا سعی کنید یک فعالیت در اینستاگرام انجام دهید تا همیشه در ترند باشید .اگر روزی مثلا دوشنبه ها خوب بود ، شما پست انجام دادید، و سری بعدی که مثلا روز چهارشنبه اینستاگرام شلوغ شد همچنان شما حضور دارید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا