آموزشتولید محتوامطالب برتر

بهترین حالت برای لینک در بیو چیست؟

یکی از مهم ترین بخش های اکانت اینستاگرام شما ، لینکی است که در بیوی خود قرار میدهید. سرویس های بسیار خوبی برای این بخش در سطح بین الملل وجود دارد ولی اکثرا پولی هستند. یک کار جالبی که شما می توانید انجام دهید، شبیه سازی این سرویس ها برای خود است.

حالت اول – لینک های مفید

مثلا ساده ترین حالتی که می توانید انجام و پیاده سازی کنید، این است که لینک های مفید خود را در قالب یک صفحه در سایت خود یا حتی به صورت مستقل طراحی کنید و لینکش را درون این قسمت اینستاگرام بگذارید.

حالت دوم – لینک کردن پست های سایت به پست های اینستاگرام

دومین حالتی که می توانید انجام دهید، مثلا اگر سایت خبری دارید، هر کدام از پست های خود را حالت گرید طراحی کنید و عکس پست خود را به لینک پست مربوطه اش لینک کنید.

حالت سوم – بیوگرافی ساده از صاحب اکانت درج کنید

این حالت برای اینفلوئنسرها مناسب است. اگر اینستاگرام دارید و در آن بسیار فعال هستید بهتر است همچین لینکی داشته باشید که در آن درباره خودتان بنویسید، همچنین می توانید لینک کمک مالی و قوانین اسپانسر صفحه شدن را در آن درج کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا