آموزشارز دیجیتال

بهترین جفت ارزها برای سرمایه اولیه کم در اسپات تریدینگ

در پست قبلی درباره آشنایی اولیه با ترید در حالت اسپات صحبت کردیم. اگر هنوز پست قبلی را مطالعه نکردید مراجعه کنید به ” آموزش جامع ترید (خرید و فروش ) کریپتو در حالت اسپات ” تا با انواع سفارشات اسپات آشنا شوید. در این پست می خواهیم با هم بررسی کنیم که چه ارزهایی برای شروع و سرمایه کم مناسب هستند و چند نکته ریز دیگر در ترید اسپات را به شما بگویم.

در ترید اسپات شما بایستی بازار را زیر نظر داشته باشید. برای اینکار می توانید بیت کوین نسبت به تتر ، شاخص قدرت دلار ، بازار Nasdaq و S&p 500 را زیر نظر داشته باشید. هر وقت شاخص دلار کاهشی باشد بیت کوین افزایش قیمت دارد. هر وقت بازارهای نزدک و اس اند پی 500 رشد داشته باشند قیمت بیت کوین هم افزایش دارد. البته عوامل زیادی در این بین دخیل هستند ولی کلیت کار به این شکل است.

همیشه به یاد داشته باشید که در ترید وقتی شما سود می کنید فرد دیگری ضرر کرده و وقتی شما ضرر می کنید دارید به فرد دیگری سود می رسانید! با این دید وارد بازار شوید. همیشه قرار نیست سودآور باشید ، باید برآیند شما مثبت باشد.

با سرمایه کم، شما نمی توانید مستقیما سراغ بیت کوین یا اتریوم بروید، البته پیشنهاد من است که نروید، می توانید با یک سری آلت کوین خوب سودهای بیشتری جمع کنید و یواش یواش سرمایه کافی برای ورود به بخش های دیگر بازار را ایجاد کنید.

اولین جفت ارزی که برای معامله در حالت اسپات پیشنهاد می کنم کازماس ( اتم ATOM ) است. این ارز نوسان خوبی دارد و بین 9 تا 30 دلار در نوسان است. شما می توانید براحتی روی این ارز سفارشات مختلفی قرار دهید و سودآور باشید.

دومین ارزی که برای شروع خوب است، گالا است GALA ، این ارز نوسان های زیادی دارد و می توانید تا 10 درصد روی نوسان های ساده این ارز در حالت اسپات سود آوری کنید.

سومین ارزی که برای شروع کار مناسب است دوج کوین می باشد. دوج کوین نوسان هایی مشابه بیت کوین انجام می دهد ولی هر از گاهی با توئیت های ایلان ماسک پامپ می شود و سودهای خوبی به تریدرها می دهد.

چهارمین ارزی که برای شروع ترید مناسب است کاردانو است، این ارز قیمت کمی دارد می توانید سفارشات مثلا 50 دلاری در رده های قیمتی برای این ارز در نظر بگیرید و با افزایش 1 سنت در بازه های مختلف آن را به فروش برسانید و سود های کم کم ولی دائمی روی آن داشته باشید.

اینجا جا داره دومین درس بزرگ در ترید را به شما بگویم ” در ترید قرار نیست شما زمان را در اختیار داشته باشید ، زمان شما را در اختیار دارد. اکثر حرکات بازار وقتی است که شما اصلا انتظار آن را ندارید! ”

آخرین ارزی که به شما معرفی می کنم فانتوم است، این ارز نوسانی بیشتر از کاردانو دارد و می تواند در دراز مدت ارز خوبی برای ترید در حالت اسپات باشد.

حالا که این ارزها را شناختید بایستی یک جا شروع به ترید کنید! به نظر من در صرافی های ایرانی بهترین جا برای شروع ترید ، بیت پین است، حتی الان که در کوکوین خودم ترید ها را انجام میدم، هنوز هم با یک سری از در آمد ها در بیت پین ترید های ریز انجام میدم. در این صرافی می توانید خیلی از ارزها را با تتر با کارمزدی کم معامله کنید و برداشت های آنی خوبی دارد.

در پست های بعدی یک مرحله کار را حرفه ای تر می کنیم و سراغ معرفی بات های ترید در حالت اسپات می رویم . پس حتما سایت را در روزهای آینده چک کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید