آموزشوردپرس

بهترین افزونه برای مدیریت چند نویسندگی در وردپرس چیست؟

سایت های دارای چند نویسنده چرخه های کاری منحصربفردی دارند. در این سایت ها یک تقویم برای برنامه ریزی تولید محتوا وجود دارد. هرروز مشخص است که درباره چه موضوعی نوشته و پست باید ایجاد شود. همچنین یک ویراستار تمامی پست ها را قبل از انتشار بایستی ویرایش و تصحیح کند. برای مدیریت این گونه چرخه های کاری در وردپرس ، ما نیاز به داشتن یک افزونه داریم تا امکانات پایه وردپرس را به کمک آن افزونه ارتقا بدیم.

خود وردپرس به تنهایی سمت های مورد نیاز ما را دارد. ادمین ، نویسنده و ویرایشگر جزو سمت های پیش فرض در وردپرس هستند ولی تقویمی که بتوانید روی آن برنامه ریزی کنید و فقط اعضای تیم بتوانند آن را مشاهده کنند وجود ندارد البته می توانید به کمک تقویم گوگل و گوگل Task این موارد را کاور کنید ولی داخل داشبورد وردپرس به صورت یکپارچه اگر این چنین امکانی باشد خیلی بهتر است.

بهترین افزونه برای مدیریت چند نویسندگی و سایت خبری در وردپرس ، PublishPress نام دارد. این افزونه به صورت فارسی سازی شده در مارکت های ایرانی قابل خریداری است. این افزونه به سایت شما یک تقویم محتوایی جامع اضافه می کند که می توانید موضوعات مختلف و برنامه روزانه را به کمک آن دنبال کنید. پیش نویس ها مستقیم در تقویم نمایش داده می شوند تا ویرایستار بتواند قبل از سررسید تاریخ انتشار آنها را بررسی و تایید کند. کلی ایمیل های اطلاع رسانی به کاربران سایت هم در این افزونه تعریف شده است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا