آموزشارز دیجیتال

بهترین استراتژی افراد تازه وارد به بازار کریپتو DCA

استراتژی DCA بهترین استراتژی برای افراد تازه کار ، چه در بازار گاوی و چه در بازار خرسی است. در بازارهای مالی شما همیشه این نگرانی را دارید که به موقع وارد شدید یا نه؟ به چه مقدار باید وارد شوید؟ سوال دیگری که می پرسید این است که الان قیمت مناسب ورود است یا نه؟

در استراتژی DCA شما میانگین قیمت خرید دلاری مد نظرتان باید باشد. مثلا یک کوین را در یک بار خرید مبلغ 2 دلار برایش پرداخت می کنید، هفته بعد در همان زمان برای آن کوین قیمت 4 دلار پرداخت می کنید، الان میانگین قیمتی شما شده 3 دلار، پس اگر قیمت این ارز به 3.5 دلار برسد باز هم می توانید در سود از آن خارج شوید.

نکته بعدی در استراتژی میانگین قیمت خرید ، این موضوع است که احساسات را بایستی کنار بگذارید، مثلا شما تصمیم میگیرید که هر هفته مقداری از درآمد هفتگی خودتان را یک ارز خریداری کنید، اینکه الان قیمت بالاست یا پایین است را بایستی کنار بگذارید و خرید خود را انجام دهید. سود DCA در ادامه دار بودن کار است، هرچه بیشتر این استراتژی را ادامه دهید، سودتان بیشتر می شود.

در این استراتژی اگر خودتان نمی رسید که خریدها را انجام دهید می توانید به کمک ربات های صرافی هایی مانند کوکوین ، استراتژی DCA را استارت کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا