اخبار کریپتو

بلاکچین – هک سولانا و رشد سهام مایکرواستراتژی

بیش از 9 هزار کیف پول اینترنتی ، که همه آنها بر بستر فناوری کیف پول Slope طراحی شده اند هک شدند و سولانا و یک سری توکن دیگر از این کیف پول ها سرقت شده است. صحبتی که می شود این است که Slope کلمات 12 گانه امنیتی کاربرانش را در سروری متمرکز و بدون کد گذاری نگهداری می کرده است.

ارزش کل دارایی هایی که از این کیف پول ها سرقت شده حدود 6 میلیون دلار بوده و امروز روز دومی است که همچنان پاس کاری بین افراد مختلف ادامه دار می شود. بنیاد سولانا اعلام کرده که کد هسته سولانا مشکلی ندارد و مشکل از کیف پول Slope است، همچنین Phantom نیز دچار مشکل شده چرا که بر اساس فناوری Slope طراحی شده است.

در خبری دیگر، سهام مایکرواستراتژی حدود 15 درصد رشد کرده است. روز چهارشنبه با خبر مبنی بر اینکه مایکل سایلور مدیر اجرایی می شود و CEO جدید Phong Le معرفی شد، سهام این شرکت رشد کرد. در کنار آن سهام بیت کوین هم شروع به نوسان مثبت کرد. قرار شده که مایکل سایلور وقت بیشتری برای بیت کوین بگذارد.

در خبر دیگر اپ رابین هود، که این روزها از فروش اتریوم کلاسیک حسابی کارمزد به جیب زده است! حدود یک چهارم از نیروی فعال خودش را مرخص کرد. هدف اعلام شده این بوده که برای شرایط بازار خرسی آماده باشند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا