اخبار کریپتو

بلاکچین – مایکل سایلور روی بیت کوین تمرکز می کند

مایکل سایلور تصمیم گرفته که از مدیریت مایکرواستراتژی کناره گیری کند تا تمرکز بیشتری بر بیت کوین داشته باشد . مایکرواستراتژی با دارایی حدود 130 هزار بیت کوین جز معدود شرکت هایی است که در این زمینه سرمایه گذاری کرده است. مایکل سایلور با این کار می خواهد تمرکز بیشتری برروی دارایی های این شرکت داشته باشد و بتواند بقول ساده DCA بهتری انجام دهد.

در خبری دیگر که برای عشاق کاردانو بسیار مهم است ، بانکی در سوییس با توجه به وضعیت فعلی نرخ بهره در اروپا و تورم ایجاد شده که باعث شده سرمایه های بانکی در حال حل شدن باشند، خدمت سپرده کردن کاردانو را به مشتریان خود ارائه داده است. به این ترتیب اگر می ترسید که پولتان در بانک حل شود، می توانید پولتان را در قالب کاردانو سپرده کنید و از بانک سود دریافت کنید!

خبر بعدی کمی نگران کننده است، هک کلی در شبکه سولانا در حال اتفاق افتادن است. دو کیف پول داغ ، ( متصل به اینترنت ) تاکنون اعلام کردند که دارایی های کاربرانشان را از دست داده اند. این هک تا کنون حدود 8 میلیون دلار دارایی را به سرقت برده است. دلیل این هک مشکلات زنجیره تامین در شبکه سولانا اعلام شده است. کیف پول فانتوم Phantom و کیف پول Slope جزو کیف پول های داغی هستند که کلمات کلیدی کاربرانشان لو رفته است. همچنین فروشگاه NFT روی بستر شبکه سولانا  Magic Eden هم اعلام کرده که تحت تاثیر این هک قرار گرفته است. هنوز خبری مبنی بر رفع مشکلات اعلام نشده است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا