اخبار کریپتو

بلاکچین – مایکل سایلور در نقش جدید

مایکل سایلور برای اولین بار در دوران کاری خودش از سمت CEO در مایکرواستراتژی کناره گیری می کند. وی مدیریت اجرایی را برعهده می گیرد، در اکثر شرکت های بزرگ برای آن که از سقوط یکباره سهام به دلیل کناره رفتن کسی جلوگیری کنند این شیوه را انجام می دهند. ولی آیا مایکل سایلور می رود؟

جواب سوال پیچیده است. سهام مایکرواستراتژی افزایش را شاهد بوده است. مایکل سایلور در کنار CEO و CFO جدید شرکت به دنبال راه های جدید برای خرید بیت کوین های بیشتر می باشد. مایکرو استراتژی که از حباب دات کام در سال های 2000 نجات پیدا کرده خوب می داند چطور سرمایه درست کند. آنها فروش اوراق قرضه را به خرید بیت کوین تبدیل کردند و شرکت نرم افزاری که برای گروه ها و سازمان های وال استریتی نرم افزار تهیه می کند را به بنگاه بیت کوین تبدیل کردند.

مایکل سایلور 57 ساله، هم اکنون در کاخ خودش در میامی زندگی می کند. جایی که پرتره های خودش را به طرح بیت کوین نگهداری میکند ( تصویر بالا ) وی در کنار توییت اعلام خبر کناره گیری خودش از CEO شرکت ، اعلام کرد که حالا موقعیت خوبی برای نگاه عمیق تری به بیت کوین پیدا کرده است. با توجه به حباب دات کام و شکست های گذشته و ترس از تورم و نرخ بهره و بانک ها، هرچه بیشتر مایکل سایلور به بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال علاقه پیدا کرده است.

در ماه های آینده باید دید که کدام سمت مایکرواستراتژی حرکت می کند. آیا دوران طلایی تمام شده است یا حرکت جدید به سمت رشد بیشتر شروع شده است .

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا