آموزشخودمانیمطالب برتر

بسته های طراحی سایت جدید برانکس

ما در برانکس به عنوان گروهی خودمان نیز از شرایط فعلی اینترنت و کشور به شدت صدمه خوردیم بر آن شدیم تا برنامه ریزی جدیدی برای ارائه خدمات انجام دهیم. هدف ما این می باشد که شما بتوانید با صرف یک هزینه بسیار ناچیز به خواسته خود در اسرع وقت برسید و دغدغه های طراحی سایت و جلسات متعدد را نداشته باشید.

بسته نخست ما ، استارتاپ و شرکتی است.

در این بسته ما هاست 5 گیگابایتی داخل ایران به همراه یک دامنه ملی رایگان را به شما تحویل می دهیم و شما می توانید با خرید این بسته از میان بیش از 100 قالب آماده ، طرح دلخواه خودتان را برای معرفی برند و شرکت خود انتخاب کنید.

در این بسته گواهینامه SSL رایگان نیز پیش بینی شده است. شما می توانید در این سرویس ، وبلاگ برای انتشار اخبار مرتبط با برند خود را داشته باشید. همچنین روی دامنه شما سرویس ایمیل اختصاصی سوار می شود.

هزینه بسته طراحی سایت استارتاپ و شرکتی سالانه 1.800.000 تومان است.

بسته دوم ما، فروشگاهی است.

در این بسته ما هاست 10 گیگابایتی داخل ایران به همراه یک دامنه ملی رایگان را به شما تحویل می دهیم. در راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما دغدغه درگاه پرداخت و گواهی های مرتبط را دارید که همه آنها را انجام می دهیم. همچنین همراه با بسته فروشگاهی می توانید بیش از 100 قالب رایگان دریافت کنید که با یک کلیک نصب و راه اندازی می شوند.

همچنین همانند بسته شرکتی ، در بسته طراحی سایت فروشگاهی ، گواهینامه ssl رایگان گنجانده شده است. همچنین سرویس ایمیل اختصاصی روی دامنه خودتان را خواهید داشت. امکان ارسال پست در بلاگ را دارید. همچنین فرم ساز اختصاصی را خواهید داشت تا انواع ثبت ها و ورودی های دیتا را داشته باشید.

هزینه سالانه بسته طراحی سایت فروشگاهی 2.200.000 است.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا