آموزشتولید محتوامطالب برتر

بروز رسانی ظاهر یوتیوب

یوتیوب ، بزرگترین وبسایت برای محتوای ویدئویی، اوایل این هفته یک بروز رسانی بزرگ دریافت کرد. ظاهر یوتیوب دستخوش تغییرات فراوانی شده است. تمامی زوایا در یوتیوب خم خورده شده است و منوها با پس زمینه متفاوت از سایر بخش های سایت نمایش داده می شوند.

همچنین در صفحه کانالها، بخش ویدئوهای Short که رقیب تیک تاک به حساب می آید در تبی جداگانه نمایش داده میشود که باعث نظم دهی بیشتر به صفحات کانال ها شده است.

همچنین در نسخه موبایل شاهد این موضوع هستیم که رنگ بندی زیر و بالای ویدئوی در حال پخش با تمی مشابه ویدئو ولی دارک در می آید که به قول یوتیوب حالت Dynamic color sampling است.

در تصاویر بالا، حالت قبل و بعد در یوتیوب را مشاهده می کنید. تغییر مهم دیگر ظاهر پلی لیست هاست که هم اکنون اولین ویدئو به عنوان نماد پلی لیست بزرگتر از بقیه ویدئو ها نمایش داده می شود.

در نهایت زوم طبیعی در گوشی های لمسی به یوتیوب آمده است تا بتوانید روی ویدئوها با هر کیفیتی روی قسمتی که دوست دارید زوم کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا