آموزشوردپرس

با یک ابزار رایگان ببینید مردم در اینترنت چه عباراتی جستجو می کنند؟

آیا تا به حال برایتان سوال شده که مثلا کاربران وبسایت شما چه عباراتی در اینترنت جستجو می کنند که به شما می رسند؟ مثلا مستقیم نام برند شما را میزنند یا آن را با پیشوند و پسوند وارد می کنند؟ یا اصلا یک موضوعات دیگری جستجو می کنند؟ خب یک ابزار رایگان می خواهم معرفی کنم که این موضوع را برای شما روشن می کند.

شما می توانید به کمک ابزار WPBeginner’s Keyword Generator Tool که کاملا رایگان است درباره موضوعات مختلف کلمات کلیدی که جستجو می شود را مشاهده کنید و نکته مهم تر اینکه از زبان فارسی هم این ابزار پشتیبانی می کند.

مثلا داخل آن من وردپرس را وارد کردم، عبارات زیر برای من ظاهر شد.

منی که درباره وردپرس مطلب می نویسم از این ابزار می تونم کمک بگیرم و مطالبی تولید کنم که داخلشان این عبارات قرار بگیره تا به سئوی بهتر و دیده شدن بیشتر بلاگم کمک کرده باشم!

حتی اگر در تصویر دقت کرده باشید امکان دانلود کل کلمات کلیدی یافت شده به صورت csv هم دیده شده است. این ابزار رایگان در قالب ابزارهای پولی قبلا وجود داشت ولی اینکه رایگان است و انقدر سرعت و کارایی خوبی دارد برای من جالب بود.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا