آموزشتولید محتوامطالب برتر

با ویژگی های جدید اینستاگرام آشنا شویم

چند وقتی است که اینستاگرام چندین ویژگی جدید را معرفی کرده است که برخی از آنها برای تمام کاربران فعال شده اند و برخی دیگر هنوز در مرحله تست هستند. در این پست به صورت خلاصه همه آنها را بررسی می کنیم.

اولین موردی که می خواهم بررسی کنم امکان Note یا یادداشت است که برای تمامی کاربران فعال شده است. این ویژگی در اینباکس است و آغاز گر صحبت است. برای معرفی محصولات و یا برند خود می توانید یک یادداشت بگذارید و اگر کسی علاقه مند بود با باز کردن Note با شما صحبت خواهد کرد.

دومین مورد که مدت هاست در حال تست است ویژگی Candid است که رقیب شبکه اجتماعی BeReal است. در این ویژگی شما یک استوری ارسال می کنید ، این استوری همزمان از دوربین جلو و عقب گوشی شما تهیه می شود و امکان گذاشتن فیلتر ندارد.

سومین مورد گروپ پروفایل است شما می توانید چند پروفایل را به صورت گروهی مدیریت کنید. هنگام پست کردن می توانید انتخاب کنید که در کدام پروفایل تصویر یا ویدئو ارسال شود. این ویژگی برای شرکت ها که دارای چندین حساب کاربری هستند و نمی خواهند بابت هر حساب نام کاربری و رمز عبور در اختیار کسی قرار دهند مناسب است. این ویژگی در حال تست است و هنوز عمومی نشده است.

مورد آخر ، امکان این موضوع است که مواردی که ذخیره می کنید را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید تا آنها نیز در ایجاد کالکشن ها همکاری کنند. اگر شما هم دوست دارید در اینستاگرام بچرخید و در موضوعات مختلف کالکشن درست کرده اید می توانید این کار را به صورت گروهی انجام دهید. این ویژگی هم در حال تست است و هنوز برای عموم در دسترس نیست.

موفق و پیروز باشید.

در لینک زیر می توانید اگر فیلتر شکن دارید ویدئوی معرفی این موارد را از زبان تیم اینستاگرام بشنوید و مشاهده کنید:

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا