خودمانی

با تغییرات برانکس آشنا شوید

برانکس در چند روز گذشته دچار یک سری تغییرات شده که گفتم در یک پست در بخش خودمانی سایت ، این تغییرات را به شما معرفی کنم.

برانکس روز اولی که آغاز به کار کرد فقط با هدف یک سایت استاتیک ساده برای معرفی خدمات طراحی سایت شروع به کار کرد ولی بعد از مدتی علاقه همیشگی به بلاگ نویسی مجدد در وجودم رشد کرد و سایت را به حالت مجله خبری درآوردم.

در نسخه اولیه حالت مجله خبری ، در برانکس موضوعات آموزشی پیرامون کسب و کار و طراحی سایت و تولید محتوا را پوشش می دادیم، ولی به مرور آموزش های کریپتویی و بررسی لپ تاپ را اضافه کردیم.

با ایندکس شدن محتوای پیرامون رمز ارز در برانکس و بررسی داده های جستجو به این نتیجه رسیدم که این بخش از سایر بخش ها کمی اقبال بهتری دارد به همین دلیل این بخش را گسترش دادم و اولا دارای صفحه اختصاصی خودش شده که در آدرس زیر در دسترس است.

https://branex.ir/cryptonews/

دوما در این بخش که وارد می شوید می توانید در بخش نخست آن اخبار دنیای رمز ارز را مشاهده کنید و بعد از آن بخش آموزش های مرتبط با کریپتو از آموزش های ترید کردن تا کار با صرافی های مختلف را می توانید مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا