آموزشتولید محتوا

اینستاگرام می خواهد تیک تاک باشد

بعد از اینکه کایلی جنر ، چهره سرشناس ، و یکی از کسانی که بیشترین تعداد دنبال کننده را در اینستاگرام دارد استوری زیر را منتشر کرد، اینستاگرام از تغییرات آتی خود دست کشید:

اینستاگرام می خواست همانند تیک تاک، تصاویر و ویدئوهای تمام صفحه و پیشنهادی را در فید کاربران قرار دهد بدون آنکه همانند تیک تاک دارای الگوریتم خاص و خوبی باشد که انگار ذهن شما را می خواند.

هدف اصلی اینستاگرام در دوره آغازین آن ، ایجاد بستری برای اشتراک گذاری تصاویر بود، در ابتدای کار، اصلا امکان بارگزاری تصاویر از روی حافظه نبود و فقط تصاویری که در لحظه در دوربین ثبت می شد امکان آپلود داشت.

این روزها بروز رسانی های متعددی روی اینستاگرام انجام شده که یکی از آنها نمایش پیشنهادات در فید است، علارغم اعتراضات انجام شده ، فعلا فقط می توانید در یک دوره سی روزه این پیشنهادات را خاموش کنید:

ولی بحث دیگر، ویدئو محور شدن است که گویا کمی تاخیر خورده و اینستاگرام می خواهد تصاویر را فقط بزرگتر کند و نسبت تصویر 9:16 را به تصاویر برای تمام صفحه دیده شدن اعمال کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا