خودمانیمطالب برتر

اینترنت برای ارتباط است …

اینترنت برای ارتباط است …

اینترنت برای ارتباط بدون محدودیت با تمام نقاط دنیا طراحی شده است. هرچه جوامع بشری بزرگتر شدند نیاز به داشتن ارتباطی سریعتر بیشتر شد.

ارتباطات جهانی باعث شده که بازارهای مختلف به هم متصل شوند. از پیشرفت های هم متطلع شوند. درآمد های مختلفی هم از این طریق نصیب افراد شود.

اگر قرار بود دور خودمان دیوار بکشیم چه لازم داریم که بین 10 کشور برتر جهان در زمینه هوش مصنوعی شویم! البته درست می گویند، وقتی شما از دنیا باخبر نباشید هر ادعایی بکنید احتمالا یک سری آدم هستند که قبول کنند.

حدود یک ماهی می شود که مشتریان ما و خودما هر روز با کلی مشکل از صبح تا اتمام ساعت کاری مواجه هستیم. ارتباط خود ما با مشتریان خارج از کشور که بیشتر از سمت هند و پاکستان بودند قطع شده است. مشتریان ما هم که با توجه به صنعت خودشان در امر صادرات محصولات فعال بودند در ارتباطات خودشان دچار مشکل شدند. خیلی از قراردادها لغو شدند ، خیلی ها کلا بازار ایران را رها کردند.

ما به عنوان کشوری که مستعمره روسیه و چین هستیم ، با ایجاد فیلترینگ شدید تر فقط به پای خودمان شلیک کردیم. چرا که این کشورها آنقدر منابع مختلف دارند که نیازی شاید به ارتباطات گسترده نداشته باشند ولی ما کشوری در حال توسعه هستیم و هرچقدر هم که جزو برترین های دنیا به گفته خودمان باشیم ، آخر روز احتمالا از آخر جزو 10 تای برتر هر بخش هستیم!

اینطور که پیداست ، با توجه به گزارشات روزنامه های کشور ، الگوریتم های فیلترینگ چینی و روسی اخیرا در اینترنت ایران اجرا شده اند و ارتباط هرچه بیشتر سخت شده است. امیدوارم کسب و کار شما به ارتباطات نیازی نداشته باشد ولی اگر دارد باید به فکر چاره باشیم.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا